Logo letter

Zestawy startowe do paznokci

 

Jeżeli dopiero planujesz zacząć swoją przygodę ze stylizacją paznokci lub od razu chcesz kupić kompletny zestaw, który umożliwi Ci wykonywanie manicure hybrydowego krok po kroku, wybierz zestaw startowy do hybryd NeoNail. Zestawy startowe do manicure hybrydowego wyposażone są we wszystkie niezbędne produkty, pozwalające na stworzenie trwałych i oryginalnych stylizacji.

 

W ofercie sklepu NeoNail znaleźć można bardziej lub mniej rozbudowane zestawy startowe. W skład każdego z takiego zestawu wchodzi m.in.:

Lampa do paznokci

Lampa do paznokci jest niezbędna do utwardzenia paznokci. Do wyboru mamy lampy UV oraz lampy ledowe o różnej mocy. Dla osób, które dopiero zaczynają, dobrym rozwiązaniem będzie lampa LED 9W mostek, która dzięki zastosowaniu diod LED szybko i równomiernie utwardza lakiery hybrydowe. Przy tym jest bardzo poręczna i wszędzie się zmieści.

 

Lakier hybrydowy, baza i top

Większość zestawów hybrydowych startowych posiada od 2-3 kolorowych lakierów hybrydowych oraz bazę i top. Kolor lakierów można dowolnie wybrać. Lakiery hybrydowe NeoNail są trwałe, mają piękny połysk oraz nasycone kolory. Utrzymują się na płytce paznokcia do 21 dni.

 

Płyny i preparaty do manicure

Cleaner i aceton to dwa obowiązkowe płyny niezbędne do wykonania i usunięcia paznokci hybrydowych. Cleaner służy do odtłuszczania płytki paznokcia oraz do usunięcia zanieczyszczeń z paznokcia przed przystąpieniem do zabiegu. Z kolei za pomocą acetonu możemy bezinwazyjne usunąć lakier hybrydowy.

 

Ozdoby do paznokci

Opcjonalnie w każdym zestawie znajdziemy również pyłki i pudry na paznokcie, za pomocą których możemy stworzyć efektowne i oryginalne zdobienia, które wyróżnią nasze paznokcie z tłumu.

 

zestaw-z-kuferkiem-butterfly