Logo letter
product-5445

Urządzenia do manicure i pedicure

 

Urządzenia do manicure i pedicure ułatwiają wykonywanie zabiegów stylizacji paznokci. W większości przypadków jest to niezbędne wyposażenie każdego gabinetu kosmetycznego.  Przyspieszają pracę i pozwalają skuteczniej wykonywać stylizacje.

 

Frezarka do paznokci

Frezarka do paznokci to specjalistyczne i wielofunkcyjne urządzenie kosmetyczne, które wykorzystuje się podczas wykonywania manicure i pedicure hybrydowego oraz przy stylizacji żelami i akrylem. Dzięki frezarce kosmetycznej precyzyjnie usuniesz skórki, skrócisz paznokcie i nadasz im pożądany kształt. Profesjonalna frezarka do paznokci z powodzeniem zastąpi tradycyjny pilnik. Wyposażona jest w wysokiej jakości frezy diamentowe lub ceramiczne, każdy z nich spełnia odmienną funkcję.

 

Lampa do paznokci

Lampa do stylizacji paznokci pozwala utrwalić lakier hybrydowy, żele, jak i akryle. Jest ona nieodłącznym elementem pracy każdej stylistki paznokci. W ofercie znaleźć można lampy LED oraz lampy UV. Każda z nich posiada inną moc, a od mocy uzależniony jest czas utwardzania. Większość modeli lamp dostępnych w NeoNail wyposażona jest w sensor ruchu, który automatycznie uruchamia lampę po włożeniu do niej dłoni.

 

Pochłaniacz pyłu

Pochłaniacz pyłu okazuje się niezastąpiony w momencie, gdy wykonujemy zabiegi związane ze stylizacją paznokci. Gwarantuje czystość, higienę i komfort w miejscu pracy. Najważniejszym elementem pochłaniacza jest wentylator o dużej wydajności, który zasysa pył powstający podczas wykonywania zabiegów kosmetycznych.