Logo letter
product-16768

Pyłki i pudry na paznokcie

 

Zdobienie paznokci to prawdziwa sztuka, w której niezwykle istotną rolę odgrywają profesjonalne produkty. Jednym ze sposobów na wykonanie oryginalnych zdobień na paznokciach są pyłki do paznokci NeoNail. Na ich podstawie można stworzyć wiele niepowtarzalnych stylizacji utrzymanych w przeróżnych klimatach. Dzięki pyłkom i pudrom do paznokci nasze dłonie nabiorą modnego i perfekcyjnego wyglądu.

 

Oto niektóre z pyłków na paznokcie dostępne w ofercie NeoNail:

 

  • Pyłek Smoky Effect - w ofercie dostępnych jest 9 neonowych pyłków, za pomocą których uzyskamy tzw. efekt dymu na paznokciach. Sypka konsystencja ułatwia aplikację produktu na paznokciu, natomiast mocna pigmentacja pozwala na wykonanie modnych zdobień w krótkim czasie.
  • Chrome Flakes Effect - kolekcja metalicznych folii w trzech odcieniach - srebra, złota i miedzi. Chrome Flakes Effect ma postać niezwykle błyszczących i cienkich płatków, które tworzą na paznokciach wielowymiarowy, mieniący się efekt.
  • Pyłek Volcano Effect - jest to brokatowy pyłek do paznokci, dzięki któremu Twoje paznokcie będą błyszczeć przy każdej okazji.
  • Pyłek Elettric Effect - są to transparentne folie w formie płatków, które pozostawią na płytce błyszczący, metaliczny efekt.
  • Pyłek Sand Effect - za pomocą tego pyłku stworzysz oryginalne, piaskowe stylizacje.
  • Pyłek Glittery Effect - jest do grubszy od klasycznego brokatu pyłek do stylizacji paznokci, którego drobinki przypominają pixele. Sprawdza się nałożony w całości na płytkę paznokcia lub tylko jako dodatek do zdobień.