Logo letter
kuferek-kosmetyczny-duzy-xxl-rozowy-wizualizacja

Organizery na lakiery

 

Praktyczne pojemniki na lakiery to idealne rozwiązanie dla wszystkich Pań ceniących ład i porządek w swoich kosmetykach. Organizer na lakiery daje możliwość posegregowania i utrzymania porządku w produktach i akcesoriach do stylizacji paznokci. Dzięki niemu będziesz miała wszystkie niezbędne preparaty zawsze w jednym miejscu.

 

Praktyczny i wygodny organizer do paznokci pozwala zaoszczędzić czas, ponieważ nie będziesz musiała szukać kosmetyków po całym domu. Kuferki na lakiery są również nieocenione, kiedy zawodowo zajmujemy się stylizacją paznokci i jeździmy do Klientów. Z powodzeniem zmieścisz tam wszystkie niezbędne urządzenia do manicure i pedicure.

 

Pojemniki na lakiery NeoNail są różnej wielkości, mogą być jednostronne lub dwustronne. Dostępne są również pojemniki na lakiery z rozsuwanymi półkami, które zapewniają jeszcze lepszy dostęp do produktów i powodują powiększenie pojemności kuferka.

 

Kuferki na lakiery w podróży

Teraz wyjazd na wakacje ze swoimi ulubionymi kosmetykami to żaden problem. Organizer na lakiery NeoNail doskonale chroni produkty i urządzenia przed transportem i ewentualnym zniszczeniem. Preparaty i płyny, takie jak aceton, oliwka do skórek czy cleaner ułożone w pozycji pionowej nie rozleją się, a Ty unikniesz niepotrzebnego stresu. Kuferki na lakiery na kółkach to rozwiązanie 2w1. Kryje w swojej konstrukcji mniejszy kuferek oraz większy pojemnik wyposażony w rączkę i kółka, co znacznie ułatwia transportowanie. Pudełka na lakiery są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość, długie i bezproblemowe użytkowanie.