Logo letter

Nasz sklep to miejsce, w którym na nowo odkryjesz piękno kobiecych dłoni. To tutaj znajdziesz profesjonalne preparaty do manicure i pedicure. W ofercie NeoNail zgromadziliśmy kosmetyki do stylizacji paznokci, które zapewnią Twoim dłoniom perfekcyjny wygląd przez długi czas.

 

Stylizacja paznokci to nasza pasja, dlatego asortyment sklepu skoncentrowany jest przede wszystkim na pielęgnacji dłoni i paznokci, również w warunkach domowych. Dzięki znajdującym się w naszej ofercie produktom zapewnisz sobie wszystkie niezbędne kosmetyki, preparaty i urządzenia do wykonywania manicure hybrydowego, żelowego lub akrylowego. Nasze produkty kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do salonów kosmetycznych.

 

O nas - NeoNail Professional

Akcesoria do paznokci NeoNail to produkty najwyżej jakości, dzięki czemu pozwalają one na profesjonalne wykonanie różnego rodzaju zabiegów. Nasze narzędzia do stylizacji paznokci wykonane są z wysokiej jakości materiałów, są trwałe, łatwe w utrzymaniu czystości przy zachowaniu rozsądnej ceny.

 

Nasza firma powstała z myślą o wszystkich, którzy chcą poprawić wygląd swoich paznokci. Jako jedna z wiodących międzynarodowych firm w kategorii stylizacji paznokci, staramy się być blisko naszych Klientów, oferując im wyjątkowe i nowoczesne preparaty. Nasza marka NeoNail cieszy się powszechnym zaufaniem. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom, nieustannie poszerzamy asortyment naszego sklepu o nowe produkty.

zestaw-hybrydowy-duzy