Logo letter
top

Bazy i topy hybrydowe

 

Bazy i topy do lakierów hybrydowych to niezbędne akcesoria do profesjonalnej stylizacji paznokci metodą hybrydową. To od nich zależy, na ile Twój manicure będzie piękny i trwały. W NeoNail Professional znajdziesz bazy i topy do hybryd najwyższej jakości.

 

Baza do lakieru hybrydowego NeoNail

Baza pod lakier hybrydowy to jeden z najważniejszych elementów tworzenia manicure hybrydowego. Decyduje o trwałość stylizacji, a także odpowiednio zabezpiecza naturalną płytkę paznokcia. Baza do hybryd ma za zadanie zwiększyć przyczepność nakładanego w późniejszym etapie kolorowego lakieru hybrydowego. Bazy do hybryd NeoNail zapewniają trwałość do 21 dni. W ofercie internetowego sklepu NeoNail znaleźć można m.in. Base Extra, która dzięki swojej wzmocnionej formule nie tylko utwardza paznokcie, ale również je przedłuża nawet o 7 mm.

 

Top do lakieru hybrydowego NeoNail

Top do hybryd to lakier wykańczający, który ma za zadanie zapewnić intensywną ochronę naszej stylizacji, długotrwały połysk oraz odpowiednie nasycenie kolorystyczne. Top przeznaczony jest do nakładania na wszystkie utwardzone wcześniej warstwy lakieru hybrydowego, dzięki czemu zapewnia odporność na odpryskiwanie i jednocześnie przedłuża trwałość lakieru. Top pod lakier hybrydowy dostępny jest również w wersji matowej, która nadaje paznokciom matowe wykończenie. Top, podobnie jak baza, po nałożeniu wymaga utwardzenia w lampie LED lub UV. Wybrane bazy i topy można znaleźć w zestawach startowych do paznokci.