Logo letter
product-2930

Akryl do hybryd

 

Metoda akrylowa należy do najpopularniejszych metod stylizacji paznokci. Akryl do manicure to produkt, który pozwala uzyskać trwały i mocny efekt przedłużenia. Paznokcie przedłużone za pomocą akrylu są odporne na uszkodzenia i wyjątkowo wytrzymałe. Dzięki wykorzystaniu metody akrylowej można uzyskać piękne, nietuzinkowe stylizacje, wyróżniające się przepięknymi zdobieniami.

 

Akryl do lakieru hybrydowego dostępny jest w wielu kolorach i odcieniach, które po wyschnięciu zachowują swoją barwę. Charakteryzuje się on wysoką jakością, nie pęka, a przy tym jest niezwykle wydajny i łatwy w nakładaniu. Akryl może być nakładany zarówno na tipsie, jak i na szablonie. Zaletą akrylu jest to, że skutecznie ukryje uszkodzoną płytkę paznokcia.

 

Przedłużanie paznokci metodą akrylową

Proces przedłużania paznokci metodą akrylową pozwoli zamaskować niedoskonałości płytki, np. na skutek obgryzania paznokci oraz ją lekko przedłużyć. Podobnie, jak w przypadku metody żelowej, zaczyna się od odpowiedniego przygotowania paznokcia. Akryl miesza się z liquidem, a następnie nakłada na płytkę paznokcia pomalowaną odpowiednią bazą. Po uformowaniu paznokci nakłada się jeszcze raz przezroczystą warstwę akrylu, następnie piłuje się je do pożądanego kształtu.


Akryl jest najlepszym rozwiązanie dla kobiet, które naturalnie mają kruchą i łamliwą płytkę paznokcia i marzą o perfekcyjnym wyglądzie swoich dłoni. Niewątpliwym atutem akrylu jest to, że utwardzone nim paznokcie utrzymują się do 3 tygodni. Metoda akrylowa, obok metody żelowej, to obecnie najpopularniejsza metoda przedłużania paznokci.